ARTROSKIN E-Pi MIĘSIEŃ TENISISTY

Orteza z gąbką centrycznie uciskającą mięsień “tenisisty” oraz taśmą przytrzymującą uniwersalna na prawą i lewą rękę.
Stabilizator miękki Artroskin E-Pi jest wyposażony w poduszeczkę nadkłykciową oraz pasek, dzięki którym możliwa jest regulacja siły nacisku.
Konstrukcja i dopasowanie stabilizatora likwiduje ciasnotę w obrębie stawu. Wersja Atroskinu E-Pi nie przykrywa łokcia, dzięki temu zapewnia większą swobodę ruchu.
Produkt można kupić w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy na zakupy!

Rozmiar w cm (największy obwód przedramienia):

XS 20,0 – 23,0
S 21,0 – 24,0
M 23,0 – 26,0
L 25,0 – 29,0
XL 27,0 – 32,0
XXL 30,0 – 34,0

Ortezy ARTROSKIN to wysokiej jakości stabilizatory miękkie o wielu zaletach:

  • unikalna zdolność zachowania kształtu,
  • maksymalny efekt terapeutyczny i doskonały komfort,
  • ulepszone działanie na receptory,
  • bardzo cienkie i lekkie,
  • skóra oddycha i jednocześnie utrzymuje ciepło.
Parametry fizyczne materiału, z którego wykonano stabilizatory, gwarantują doskonałe dopasowanie do ciała każdego pacjenta. Dzięki pamięci ucisku, stabilizatory zachowują kształt i siłę ucisku po krótkim okresie noszenia. Wygodne dopasowanie, stały i niezmienny ucisk oraz wspomaganie siły kończyn w całym zakresie ruchów, gwarantują skuteczne działanie lecznicze. Stosowanie stabilizatorów poprawia działanie receptorów w kończynach oraz przyspiesza ustępowanie obrzęków i krwiaków. Stabilizatory są niezwykle cienkie i lekkie. Zapewnia to dużą wygodę w użyciu. Podczas zginania kończyn, materiał w obrębie stawu nie układa się w grube fałdy (jak np. przy zastosowaniu neoprenu), dzięki czemu możliwe jest uzyskanie pełnego zakresu ruchu kończyny. Struktura materiału umożliwia oddychanie skóry i zachowanie ciepła, przez co nie występuje efekt pocenia, co zapobiega przemieszczaniu się stabilizatora.

Do pobrania: