Testy COVID 19

Oferujemy w sprzedaży testy Covid - można je kupić w naszym sklepie w Poznaniu, bądź drogą wysyłkową.
Szybkie testy na obecność przeciwciał SARS-CoV-2 (IgG/IgM). Dotępne "od ręki".

Są to szybkie, 15 minutowe testy, po 20 sztuk w opakowaniu, które można stosować do badania krwi z palca. Do badań przesiewowych, dla pacjentów objawowych jak i bezobjawowych.

Produkt jest przeznaczony do jakościowego wykrywania obecności przeciwciał przeciwko SARS-CoV-2 w próbkach klinicznych (surowica / osocze / krew pełna) - immunochromatografia metodą złota koloidalnego.
Zestaw zawiera:
  • 20 osobno pakowanych testów,
  • 1 opakowanie z 20 szklanymi rurkami kapilarnymi,
  • 1 pompkę,
  • 1 zakraplacz z roztworem kontrolnym.

Jest to wyrób medyczny przeznaczony dla profesjonalnego użytkownika w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt 26 ustawy o wyrobach medycznych z dnia 20.05.2010 r. Profesjonalny użytkownik to osoba będąca świadczeniodawcą lub zatrudnioną u świadczeniodawcy, posiadającą wiedzę lub doświadczenie zawodowe, które umożliwiają używanie wyrobu zgodnie z jego przeznaczeniem.
Firma Lepu Medical Technology (Beijing) Co., Ltd. została założona w 1999 roku. Specjalizuje się w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży zaawansowanych technologicznie urządzeń i sprzętu medycznego. Produkty obejmują stenty wieńcowe, cewniki balonowe dylatacyjne, akcesoria interwencyjne , urządzenia okluzyjne, mechaniczne zastawki serca, cewniki elektrofizjologiczne, rozruszniki serca, sprzęt do diagnostyki in vitro i biomarkery, systemy DSA i zszywacze chirurgiczne.
Lepu Medical opracowaał i posiada różnorodną gamę produktów, które pomagają w globalnej walce z COVID-19, takie jak antygenowe testy SARS-CoV-2, testy na obecność przeciwciał SARS-CoV-2; rozwiązania PCR; termometry na podczerwień, monitory pacjenta, pulsoksymetry. Do tej pory produkty Lepu Medical związane z COVID zostały dostarczone do ponad 115 krajów na całym świecie.

Dokumentacja:
  • prospekt wraz ze skróconą instrukcją - do pobrania poniżej,
  • certyfikat zgdoności producenta - do pobrania poniżej,
  • oznakowanie opakowania znakiem CE,
  • certyfikat jakości producenta - do pobrania poniżej,
  • instrukcja obsługi - do pobrania poniżej.

Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych został przez nas powiadomiony w dniu 31.03.2020 - do pobrania poniżej.

Oferujemy konkurencyjne ceny, w zależności od zamówionej ilości.
W wypadku pytań uprzejmie prosimy o telefon: +48 669 823 412.

Załączniki: